Murzei Chaos

SCP-024-UA - translation from Ukrainian language on English.


Caskets of teleportation

rating: 0+x

Item #: SCP-024-UA

Object Class: Safe

Special Containment Procedures: SCP-024-1-UA і SCP-024-2-UA повинні міститися в зачиненому стані окремо один від одного в двох стандартних камерах збереження для безпечних об'єктів на складі Зони UA-166. Доступ до об'єкту для проведення експериментів дозволений тільки після отримання письмового дозволу куратора об'єкта. Для проведення експериментів з об'єктом слід представити попередній детальний план експериментів куратору об'єкта, що має схвалити його, та співробітнику, який відповідає за охорону об'єкта. Експеримент слід проводити під наглядом двох охоронців, ознайомлених зі схваленим планом; у разі відхилення від заздалегідь складеного та погодженого плану експеримент слід негайно припинити.

Під час проведення експериментів SCP-024-1-UA і SCP-024-2-UA повинні бути зафіксовані у відчиненому або зачиненому стані за допомогою спеціальних маніпуляторів. План досліду може включати в себе відчинення або зачинення кожного з об'єктів або блокування мембрани будь-якого об'єкта стороннім предметом лише за умови, що буде гарантовано що в цей момент жоден інший предмет не буде піддаватися телепортації як від SCP-024-1-UA до SCP-024-2-UA, так і від SCP-024-2-UA до SCP-024-1-UA. У разі незапланованого блокування або розблокування будь-якого з об'єктів експеримент слід негайно припинити. Також на даний момент заборонені експерименти, що допускають можливість багаторазової телепортації будь-якого стороннього предмета з SCP-024-2-UA в SCP-024-1-UA. У всіх експериментах SCP-024-2-UA і SCP-024-1-UA повинні бути або розташовані у двох різних кабінетах, які виключають можливість передачі інформації від одного кабінету до іншого, або — якщо дослід необхідно проводити за межами будівлі — на відстані один від одного не менш ніж 50 метрів.

Description: SCP-024-UA - це пара скриньок форми восьмигранної призми, іменованих далі як SCP-024-1-UA і SCP-024-2-UA. Висота кожної скриньки — 8 см, довжина ребра восьмикутної основи — 4 см. Скриньки зроблені з речовини, яка схожа на мармур, однак її кольори не характерні для природного мармуру. SCP-024-1-UA має малинове, а SCP-024-2-UA — жовте забарвлення. Кожна скринька має кришку, завдяки якій може бути зачинена.

Під кришками обох скриньок знаходиться мембрана з темного туману, яка, судячи з усього, непроникна для видимого випромінювання, а за нормальних умов — і для повітря. Однак, за умови, що кришки обох скриньок відчинені, тверді об'єкти, що мають кінетичну енергію відносно мембрани близько 5 Дж1 і вище здатні проникнути крізь мембрану.

У випадку, якщо тіло проникає крізь мембрану SCP-024-1-UA, то незалежно від відстані між SCP-024-1-UA і SCP-024-2-UA та їх знаходження за умови знаходження двох частин SCP-024-UA на приблизно одній висоті над рівнем моря воно рівно через секунду виходить з мембрани SCP-024-2-UA, зберігаючи величину кінетичної енергії та швидкість; вектор напрямку руху обертається рівно настільки, наскільки площина мембрани SCP-024-1-UA обернена щодо SCP-024-2-UA.

У випадку, якщо тіло проникає крізь мембрану SCP-024-2-UA, то воно аналогічним чином з'являється на мембрані SCP-024-1-UA — однак замість секундної затримки має місце перенесення телепортованого тіла на секунду в минуле.

Якщо обидві частини SCP-024-UA знаходяться на значно різних висотах над рівнем моря, то може спостерігатися як підвищення величини кінетичної енергії, яка потрібна для перетину мембрани тілом, так і втрата частини кінетичної енергії в процесі телепортації. Однак, встановлено, що SCP-024-UA має в собі щось на зразок накопичувача енергії, завдяки якому об'єкт може компенсувати втрату кінетичної енергії при телепортації предмету, коли екземпляр SCP-024-UA, до якого телепортується предмет, знаходиться не надто вище від іншої частини SCP-024-UA2.

Подальші досліди показали, що подібну телепортацію можна вчинити і для рідких, а також газоподібних речовин, а також для живих істот; втім, в останньому випадку можуть мати місце [ДАНІ ВИДАЛЕНО].

Історія виявлення: Обидві частини SCP-024-UA були знайдені в квартирі за адресою [ВИДАЛЕНО], яку винаймав ██████ ██████ (далі позначається, як W-024-UA), студент факультету технічної кібернетики [ВИДАЛЕНО] Університету, який навчався тоді на п'ятому курсі. ██.05.2014 надійшли повідомлення про вибух, що стався за вказаною адресою. Спочатку передбачався вибух газу, проте подальше розслідування показало відсутність будь-яких ознак газового витоку і спалаху. Первісний огляд трупа W-024-UA не виявив наявності будь-яких опіків, проте у тіла суб'єкта були відзначені відсутність великого пальця, пошкодження барабанних перетинок і баротравми очей. В процесі розтину трупа W-024-UA також були виявлені численні розриви внутрішніх органів. На місці вибуху крім SCP-024-UA і трупа W-024-UA були знайдені наступні предмети: звукова апаратура, два пошкоджених персональних комп'ютери, електричний газовий насос, камера для шини вантажного автомобіля, ряд вимірювальних пристроїв, безліч осколків битого пляшкового скла, інструкція до SCP-024-UA (далі позначається як Man-024-UA) і рукописний щоденник, який належав W-024-UA (далі позначається як dairy-024-UA).

Згідно інформації, отриманої від сусідів, W-024-UA останні кілька днів не виходив зі своєї квартири. Також, згідно з їхніми повідомленнями, з його квартири кілька разів лунав гучний скрипучий шум, схожий на звуки настроювання аудіоапаратури. Всі свідки події були оброблені амнезіаками, для приховування події була впроваджена легенда про вибух побутового газу. SCP-024-UA та відповідні матеріали були вилучені Фондом.

Фрагмент з документа Man-024-UA (перша сторінка):

Вітаю, друже! Ви отримали пробний зразок скриньок телепортації від майстра Лівши! Завдяки технології телепортації в майбутньому ми зможемо швидко та без великих зусиль таємно передавати інформацію та пересувати цінні предмети у просторі та, можливо, навіть у часі. Гроші, коштовності, дорогі ліки, зброя, таємні листи, документи – тепер на шляху від вас до вашого друга вашу посилку ніхто не перехопить та навіть не помітить. Але мені потрібні кошти на розвиток. Та навіть якщо у тебе нічого немає, ти маєш можливість допомогти мені, попрацювавши бета-тестером цього пробного зразку телепорта від Лівши!

Стосовно пробної версії. По-перше, обережно з мембраною – я ще не допрацював її. Вона потрібна, бо захищає предмети від випадкової телепортації. По-друге, я ще не розібрався, як відділити переміщення в просторі від переміщення в часі, тому краще не ставити мої скрині одну напроти іншої. Ну і останнє – ще залишається проблема з телепортацією предметів на велику висоту.

З любов'ю, Лівша.

Примітка. Особисто тобі, друже. Коли закінчиш свій дослід, зателефонуй мені за номером █████████████, або напиши на адресу █████████@i.ua. Але не раніше. Ці контакти будуть доступні лише у останньому тижні травня. Тоді ми обговоримо нашу подальшу співпрацю3.

Співробітники з рівнем допуску 2/024-UA можуть ознайомиться з витягами з "dairy-024-UA", що стосуються SCP-024-UA. Повний набір фотокопій оригінальної рукописи dairy-024-UA доступний за запитом до куратора об'єкта.

Фрагмент з dairy-024-UA


Нижче наведено скорочений протокол початкового дослідження SCP-024-UA:

Протоколи подальших дослідів були занесені до окремих файлів.

Ознайомитись з обраними дослідамиДодаток Add-024-13-UA:

Вважаю, що ми зібрали достатньо експериментальної інформації стосовно SCP-024-UA. Пропоную перемістити SCP-024-1-UA до Зони UA-80, і використовувати SCP-024-UA у якості засобу резервного зв'язку між Зонами. Нагадую, що обидві частини SCP-024-UA слід розмістити на одній висоті над рівнем моря та тримати відчиненими за допомогою відповідних кріплень - найкращим варіантом буде розробити такі кріплення, які запобігають помилковому зачиненню частин об'єкту, але залишають можливість зробити це спеціально та дистанційно. Пропоную помістити обидві частини у порожні герметичні камери збереження безпечних об'єктів та встановити постійне спостереження за ними. Запрошую перегляд Особливих Умов Зберігання та затвердження запропонованої процедури. - с.н.с Орловський, поточний куратор об'єкта.


rating: 0+x

Нижче наведені перероблені в друкований текст витяги з щоденника W-024-UA, які стосуються SCP-024-UA. Оригінальна лексика документа по можливості збережена.

29 березня 2014
До диплома залишилося менше трьох місяців, а я ще досі не почав. Клята DoTa!

Сьогодні пив пиво. Завтра точно візьмусь за працю.

30 березня 2014
[БРАННЕ СЛОВО ВИДАЛЕНО], до чого ж голова болить!

Просидів весь день за комп'ютером. Не написав нічого, крім титульного аркуша.

31 березня 2014
Був сьогодні у університеті. Зустрів там якусь дивну людину. Спочатку ми розговорилися з ним в буфеті. Коли він узнав, що у мене проблеми з дипломом, то сказав, що може допомогти моїм проблемам. Він сказав мені, що у нього є своя фірма, яка займається дослідженням та впровадженням передових технологій, у тому числі таких, як телепортація. Я спочатку не повірив йому, але він умовив мене зайти з ним до кабінету, де нікого не було, та показав. І запропонував написати диплом по цим дивним скринькам. Але за умови, що я буду до кінця семестру держати в таємниці все, що стосується телепортації.

Я знав, що наука зараз розвивається дуже швидко, але нізащо не подумав би, що хтось вже винайшов телепорт.

Так, ще він мені сказав, що ця штука коштує █████ - але якщо я погоджусь допомогти йому з бета-тестуванням його скриньок, він може дати мені їх на деякий час за значно меншу суму.

Потім він дав мені інструкцію до телепорту, та написав прямо на обкладинці свої телефон та email, а я йому дав свої контакти. Також він узяв у мене під залог мій годинник та другий мобільний телефон.

1 квітня 2014
З днем сміху, [БРАННЕ СЛОВО ВИДАЛЕНО]!

[БРАННЕ СЛОВО ВИДАЛЕНО], навіщо я йому віддав мої годинник та телефон! Ну ладно ще я йому дав ████ доларів - хоча на що я тепер жити буду. А ось телефон дуже жаль. Точно не поверне. Тільки зараз розумію, який я віслюк.

Хоча, як би там не було, телепорт справді працює, а диплом треба писати, навіть якщо мені не повернуть телефон і годинник. Іграшка ця дуже цікава, але треба придумати з цими шкатулками щось, про що можна написати диплом.

Сьогодні телепортував за допомогою скриньок декілька камінчиків та монет. Вони то з’являються з затримкою, то ніби то перед тим, як я їх покладу до телепорта. Дивно це все.

Гарно, що █████ уїхав. Я не впевнений, що зміг би зберегти мій "подарунок" у таємниці. Не бажаю тут зайвої уваги до речі, яка на грані фантастики. Інакше точно хтось відбере.

3 квітня 2014
Той новоявлений Леонардо-Джобс-Да Вінчі дав мені інструкцію. Я її не читав, лише першу сторінку глянув. Мануали читають лише ламери, так. Спробував йому зателефонувати - говорить, що "номер не зареєстровано". Буду сподіватися, що ми зможемо зустрітися.

Так, і треба йому більш ніяких своїх речей не давати.

4 квітня 2014
Грав пару разів у Counter Strike. Треба щось робити з дипломом.

Відкрив на борді тред про телепорти. Мені кинули декілька посилань на квантову телепортацію. Тоді я спитав стосовно червоточин. Узнав, що Хокінг вважає їх неможливими - там якась квантова фігня повинна їх руйнувати. Але ось у мене вони є. Ще один анонім висказав думку, що при телепортації між двома точками, якщо між ними існує різність потенціалів гравітаційного поля, повинна витрачатись енергія, яка потрібна на подолання цієї різності. Або навпаки - тіло буде набувати кінетичну енергію, яка відповідає цієї різниці.

Дізнатися би, як побудовані ці шкатулки. Якщо я щось зрозумію.

5 квітня 2014
Читав інструкцію до скриньок. Так вони ще і у часі можуть предмети переміщувати? Тим часом раки скотили мій тред в обговорення питання - чи можна трахнути самого себе за допомогою червоточини.

6 квітня 2014
Сунув з усієї сили до скриньки олівець - до тої, що малинова. Інший кінець олівця з’явився з жовтої коробки, та потім відломився. Виглядає так, ніби то його хтось розкусив. Цікаво, де він проходить в процесі телепортації?

Прийшла в голову думка зробити так: я готуюсь покласти до жовтої скриньки монету - до тої, що відправляє на секунду у минуле - а коли вона з’явиться з малинової, то різко передумати класти її. Довго сидів над скриньками з монетою, доки раптом не почув різку біль у пальцях. Ні, краще так робити не буду.

8 квітня 2014
Інша думка - а що якщо воно може і повітря пропускати? Я запросив [ІМ’Я ВИДАЛЕНО] дати мені електричний насос та стару камеру від вантажівки. Та манометр. Ледве зумів переконати що все це мені потрібно для наукової праці в інституту.

Накачав камеру до 5 атмосфер, та відкрив напроти жовтої скриньки. Поводив рукою перед малиновою - повітря проходить. Та ніби то якесь світіння.

9 квітня 2014
Накачав камеру до максимуму. Здається, я зміг побачити крізь портал.

Цікаво, а рідину воно може пропускати? Тоді ж за допомогою цих скриньок можна зробити вічний двигун! Якщо одну покласти у резервуар з водою, а іншу - над резервуаром, то вода постійно буде стікати із другої скриньки. Хоча ж вічних двигунів не буває, як його не роби - щось завадить йому працювати. Та ж різниця гравітаційних потенціалів або щось інше.

Також думаю на тему того, що буде, якщо вдасться влаштувати за допомогою скриньок часовий парадокс. Що тоді трапиться? Всесвіт зникне? Навряд - такий великий Всесвіт, і такі маленькі скриньки на мою дилетантську думку його не можуть знищити. Може, тоді сами скриньки зникнуть? А може, парадокс не можливо створити зовсім - той підприємець повинен був хоч трохи подбати про безпеку. Або може у самої структурі Всесвіту є якийсь захист супротив часових парадоксів?

Спробував перевірити експериментально. Набрав до ванни води, поклав у воду малинову. Як не крутив жовту, і над ванною, і під ванну клав її - нічого не сталося. Була думка спробувати покласти до ванни жовту [ФРАГМЕНТ ПОШКОДЖЕНО] нафіг воно треба. Та і все ж - навіть якщо би у мене вийшло - про що би я писав свою дипломну роботу? 200 сторінок про то, як тече вода?

Думав, відкрити на борді тред, присвячений часовим парадоксам. Або вічним двигунам. Писав кореневого поста - і так, і сяк… потім усе дропнув. Не бажаю витрачати свій цінний час на тих раків та дебілів, яких повно у інтернеті, а фільтрувати нормальних людей - втомився.

Також полазив по науковим сайтам - нічого про часові парадокси не знайшов. А вічні двигуни, вочевидь, вчені вважають неможливими.

Ох, багато я сьогодні написав.

10 квітня 2014
Пишу одну штукенцію, коротше зайнятий.

12 квітня 2014
Це просто чудово! Один комп'ютер надсилає пакети в минуле - через bluetooth і телепорт, а другий їх приймає! Неймовірно. Тих кілька секунд, поки в автомобільній камері підтримується досить великий тиск, вистачає, щоб зробити портал прозорим для випромінювання.

Також - всіх з днем космонавтики! Пану Гагаріну навіть і не снилися такі польоти, як у мене!

13 квітня 2014
Як же знову башка болить! Прокинувся тільки в обід.

[БРАННЕ СЛОВО ВИДАЛЕНО], таргани, давно я їх не бачив. Піймав одного, та засунув у телепорт. Він виліз якийсь пришиблений. Може, я його дуже придавив?

Вибач, тарганчику.

14 квітня 2014
Уявляю собі - я такий стою перед деканатом, і [ПІБ ВИДАЛЕНО] каже мені - що ж ти наробив, ти майже не знищив Всесвіт! А я такий йому - так, і мені [БРАННЕ СЛОВО ВИДАЛЕНО], мені аби більше веселих дослідів. І диплом давайте!

Не утримався сьогодні від спокуси. Написав софтінку, яка повинна відправити повідомлення у назначений час - але тільки за умови, якщо сама не отримає деякий сигнал від другого комп’ютера. А другий комп’ютер відправляв сигнал першому лише тоді, коли отримував те саме повідомлення від другого. І що я зробив? Так! В результаті [ДАНІ ВИДАЛЕНО]. А потім я запустив [ДАНІ ВИДАЛЕНО] тепер сиджу ремонтую комп’ютер.

А могло бути і гірше, значно гірше. Я тільки зараз це усвідомив. Який же я телепень!

15 квітня 2014
Другий комп'ютер теж подох. Зараза.

Сиджу п’ю горілку.

[БЕЗ ДАТИ]
Приводив сьогодні дівку - сусідку █████, вона теж вчиться на 2-му курсі у нашому інституті. Допоміг її з інтегралами. Вона багато мені говорила, казала, що бажала би мати такого саме хлопця, як я.
Потім вона побачила мої скриньки, та захотіла їх розглянути. Виставив за двері. Тян не потрібні.

Піду ще горілки куплю.

19 квітня 2014
нерівним почерком, на сторінці пляма крові: [БРАННІ СЛОВА ВИДАЛЕНІ], ну якого мені вистачило дурості засунути до скриньці свій палець!

21 квітня 2014
Так, так [БРАННІ СЛОВА ВИДАЛЕНІ], треба брати себе у руки. Вилив залишок горілки до каналізації [БРАННЕ СЛОВО ВИДАЛЕНО]. За останні гроші придбав собі деякі деталі, тепер хоч один комп’ютер працює. Так, надо щось робити. Гарно, що жорсткий диск не зіпсувався.

22 квітня 2014
Коротко, є феноменальна ідея.
Тільки треба все розрахувати, щоб не було, як того разу.

Ходів до [ПІБ ВИДАЛЕНО], він грає лайнометал. Випросив у нього деяку звукову апаратуру. Він дав - якийсь не дуже потрібний йому самому мотлох, але згодиться. Питав в мене за палець - збрехав йому, що це я у бійках з гопниками втратив.

Як я і очікував, досить сильна звукова хвиля теж здатна пройти крізь портал.

Далі три сторінки щоденника зайняті формулами і схемами, більшість з яких перекреслені. Судячи з тих схем, які вдалося розшифрувати, W-024-UA намагався вчинити щось подібне до багаторазової передачі звукової хвилі через портал.

[БЕЗ ДАТИ]
Я впевнений, звукова хвиля по ряду причин не може досягти нескінченно великої потужності навіть в таких екзотичних умовах. Та й звук - це не те саме, що біти в пам'яті комп'ютера, які не повинні мати значень, відмінних від 0 або 1. Проте, найменший збій буде фатальний. Ймовірно, смертельно небезпечним для мене.

І все ж, це дивовижно!

Дзвонила █████, просила допомогти з лабораторною роботою. Сказав їй, щоб вона йшла на [БРАННЕ СЛОВО ВИДАЛЕНО]. У мене важлива праця.

Ще одна сторінка з формулами та схемами.

[БЕЗ ДАТИ]
[ПІБ ВИДАЛЕНО], сподіваюсь, ти не будеш суперечити, що я розібрав твою колонку? Це все для науки, присягаюсь!
Це прекрасно - бачити, на власні очі бачити, як звукова хвиля [ВИДАЛЕНО] дерев’яну дошку! Не дарма я вчив Mathcad - мої розрахунки виявилися вірними

Декілька наступних сторінок вирвано.

[ОСТАННЯ СТОРІНКА В ЩОДЕННИКУ - БЕЗ ДАТИ]
Леонардо… чи як тебе там… завтра ми повинні зустрітися. Тобі сподобається, коли ти це побачиш.

rating: 0+x

Примітка: В даному файлі представлені витяги з протоколів експериментів з SCP-024-UA.

Форма протоколу експериментів:

Експеримент E024-номер
Дата:
Опис:
Результат:


Серія експериментів: E024-D
Експерименти проводить: н.с. Василєв

Експеримент E024-D1
Дата: ██.██.████
Опис: Капсула з насінням різних рослин була багаторазово переміщена крізь мембрани від SCP-024-1-UA до SCP-024-2-UA і назад.
Результат: Пізніше посаджені насіння проросли; ніяких відмінностей від контрольної групи насіння не виявлено.

Експеримент E024-D2
Дата: ██.██.████
Опис: Капсула з культурою найпростіших виду Paramecium caudatum (інфузорія туфелька) була багаторазово переміщена від SCP-024-1-UA до SCP-024-2-UA і назад.
Результат: Піддослідні організми не зазнали будь-яких змін. Пізніше було виявлено, що у піддослідних найпростіших повільніше виробляються умовні таксіси4.

Це вже цікаво. Значить, вони не просто переміщуються у просторі та часі. Мабуть, в процесі телепортації з ними щось відбувається. - н.с. Василєв.

Експеримент E024-D3
Дата: ██.██.████
Опис: 10 капсул - кожна з однією особиною гризуна виду Cricetus cricetus (хом'як звичайний) - були послідовно переміщені через мембрану SCP-024-1-UA.
Результат: Після виходу з SCP-024-2-UA кожен піддослідний гризун впадав в ступор, і переставав реагував на зовнішні впливи, не рахуючи прояви простих безумовних рефлексів. Через 3 години після проведення досліду всі особи померли. Розтин показав відсутність будь-яких видимих ушкоджень внутрішніх органів.

Експеримент E024-D4
Дата: ██.██.████
Опис: 10 капсул - кожна з однією особиною гризуна виду Cricetus cricetus (хом'як звичайний) - були послідовно переміщені через мембрану SCP-024-2-UA.
Результат: Після виходу з SCP-024-1-UA кожна піддослідна особа впадала в ступор, проте після приблизно 30 хвилин починала реагувати на зовнішні впливи. Через 3-4 години піддослідні гризуни починали самостійно пересуватися, а через 10 годин проявляти інтерес до їжі. Згодом піддослідні особини демонстрували загальмованість реакцій і нездатність до вироблення нових умовних рефлексів і втрату старих. Термін життя особин з піддослідної групи відрізнявся від терміну життя особин контрольної групи в межах статистичної похибки.

Експеримент E024-D5
Дата: ██.██.████
Опис: 20 капсул - кожна з однією особиною Blatta orientalis (тарган чорний) - були послідовно переміщені через мембрану SCP-024-1-UA.
Результат: Піддослідні комахи в протягом 10-20 хвилин не реагували на зовнішні впливи, однак згодом 18 з 20 особин стали самостійно рухатися, а 2 перестали подавати ознаки життя. У всіх особин, що піддалися впливу SCP-024-UA, спостерігалося ослаблення раніше набутих умовних рефлексів і порушення здатності виробляти нові.

Примітка: Подалі однотипні експерименти з іншими тваринами продемонстрували схожий результат. Повний протокол серії експериментів доступно за запитом до куратора об’єкта.

Ризикну припустити, що живі істоти, перетинаючи мембрану SCP-024-UA, відчувають якісь незвичайні відчуття, які згодом впливають на їх мозок. Або, можливо, у них піддається зміну те, що ми називаємо "свідомістю" або "душею". Схоже, що викликані зміни залежать від того, якого виду істота піддається телепортації, з її індивідуальними характеристиками, а також з тим, відбувається переміщення через SCP-024-1-UA до SCP-024-2-UA або навпаки. На жаль, ми не можемо відправити через SCP-024-UA співробітника класу D або взагалі яку-небудь тварину з більш розвиненою психікою. - н.с. Василєв.

Експеримент E024-D21
Дата: ██.██.████
Опис: Мініатюрний зонд, оснащений датчиками температури, тиску, радіаційного фону і електромагнітного поля, хронометром, а також відео- та аудіо- записуваним пристроями, було багаторазово переміщено через мембрани SCP-024-1-UA і SCP-024-2-UA.
Результат: Згідно зі свідченнями зонда, телепортація від однієї мембрани до іншої відбувається миттєво для телепортуємого об'єкта. Ніяких незвичайних показань датчиками зонда записано не було.

Експеримент E024-D23
Дата: ██.██.████
Опис: Дрон, який керується голосовими командами і який наділений самонавчальним штучним інтелектом, було оснащено тими ж датчиками, що і зонд з експерименту E024-D21. Інформація з датчиків була доступна штучному інтелекту для первинного аналізу. Дрон був модифікований так, щоб він міг пройти крізь портал SCP-024-UA. Дрону була дана команда перетнути мембрану SCP-024-1-UA.
Результат: [ДАНІ ВИДАЛЕНО]. Подальші досліди з перетином мембран SCP-024-UA "розумними" дронами заборонені.


Серія експериментів: E024-F
Експерименти проводить: н.с. Шульц

Експеримент E024-F1
Дата: ██.██.████
Опис: Сталева кулька масою 100 грам була вкинута на мембрану SCP-024-1-UA зі швидкістю 15 м/с. Через 0.1 секунди після перетину пробною кулею мембрани SCP-024-1-UA механічний маніпулятор зачинив кришку SCP-024-1-UA.
Результат: Через 1 секунду після перетину мембрани SCP-024-1-UA пробна куля вийшла з мембрани SCP-024-2-UA зі швидкістю, яку було оцінено в 6 м/c, вектор напрямку руху відхилився приблизно на 30 градусів.

Виглядає, ніби кришка заділа кульку. - н.с. Шульц.

Експеримент E024-F2
Дата: ██.██.████
Опис: Сталева кулька масою 100 грам була вкинута на мембрану SCP-024-1-UA зі швидкістю 15 м/с. SCP-024-2-UA відчинено, але на мембрану було покладено дерев'яний брусок масою 20 кг.
Результат: Пробна кулька відскочила від мембрани SCP-024-1-UA так, ніби SCP-024-2-UA було зачинено. Датчик, прикріплений до бруска, зафіксував механічний удар.

Експеримент E024-F3
Дата: ██.██.████
Опис: Сталева кулька масою 100 грам була вкинута на мембрану SCP-024-1-UA зі швидкістю 15 м/с. SCP-024-2-UA відчинено. Через 0.1 секунду після перетину мембрани SCP-024-1-UA мембрану SCP-024-2-UA було накрито дерев'яним бруском масою 20 кг.
Результат: Сталеву кулю було вдавлено в дерев'яний брусок. Датчик, прикріплений до бруска, зафіксував механічний удар.

Експеримент E024-F4
Дата: ██.██.████
Опис: Сталева кулька масою 100 грам була вкинута на мембрану SCP-024-1-UA зі швидкістю 15 м/с. SCP-024-2-UA відчинено. Через 0.1 секунду після перетину мембрани SCP-024-1-UA мембрану SCP-024-2-UA було накрито дерев'яним бруском масою 20 кг, а SCP-024-1-UA було зачинено.
Результат: На місці стикання мембрани SCP-024-2-UA з дерев’яним бруском сформувалась речовина, яка являла собою суміш зерен сталі та дерев’яних волокон. Датчик, прикріплений до бруска, не зафіксував механічного удару.

А це дуже цікаво та незвичайно. - н.с. Шульц.

Примітка: Подалі однотипні експерименти з іншими матеріалами продемонстрували схожий результат. Повний протокол серії експериментів доступно за запитом до куратора об’єкта, отримані речовини зберігаються на складі малоцінних предметів Зони UA-166.

Експеримент E024-F15
Дата: Експеримент не проводився.
Опис: Пробний предмет слід вкинути на мембрану SCP-024-2-UA. Відразу після того, як датчик зафіксує вихід пробного предмета з SCP-024-1-UA, SCP-024-2-UA слід зачинити накрити пластиною твердого матеріалу аркушем картону.
Результат: Експеримент заборонено рішенням куратора об’єкта.

Ні, ні, і ще раз ні. Я ж казав, ніяких часових парадоксів! - с.н.с. Орловський.

Експеримент E024-F16
Дата: ██.██.████
Опис: Сталева кулька масою 100 грам була вкинута на мембрану SCP-024-1-UA зі швидкістю 15 м/с. SCP-024-2-UA відчинено. Через 0.1 секунду після перетину мембрани SCP-024-1-UA скриньку SCP-024-2-UA було зачинено за допомогою механічного маніпулятора.
Результат: [ДАНІ ВИДАЛЕНО]

Пропоную при наступних дослідах використовувати фіксатори, які не допустять випадкового зачинення "скриньок" під час проведення експериментів. - н.с. Шульц.

Ну, що там казали стосовно можливості вимусити 024 виділити свій запас енергії? По-перше, експеримент F16 показує, що краще не намагатися зробити щось подібне. По-друге, хоч я і не вірю в можливість створити подію класу K за допомогою "скриньок", цей дослід ясно демонструє, що при недбалому або зловмисному використанні 024 з ним може статися багато значно небезпечнішого, ніж стихійне виділення запасу енергії. Нам ще пощастило, що ми не втратили та не зіпсували сам об’єкт. А стосовно примітки н.с. Шульца - згоден, хвалю. Вношу зміни до ОУЗ. - с.н.с. Орловський.

Експеримент E024-F17
Дата: Експеримент не проводився.
Опис: Пробний предмет слід вкинути на мембрану SCP-024-1-UA. Через 0.1 секунду механічні маніпулятори повинні зачинити SCP-024-1-UA та SCP-024-2-UA.
Результат: Експеримент заборонено рішенням куратора об’єкта.

Залишаю цей запис лише як приклад того, що в жодному разі не слід робити з об’єктом. Ви ще там вигадайте, як одну скриньку в іншу засунути. - с.н.с. Орловський.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License